*grazinti_verta_site_logo* *usad_site_logo*
lt
en

Nacionalinės EKO lenktynės (žaidimas jau baigėsi)

Nacionalinės EKO lenktynės – tai 60 dienų trunkančios ekologijos entuziastų varžybos. Lenktynių metu turėsi atsakyti į klausimus, varžytis su priešininkais, rinkti taškus ir gauti medalius. Smagiausia dalis – kaskart pasiekus naują lygį galėsi pretenduoti į vertingus prizus!

Parsisiųsti:

 

 

 

Nacionalinės EKO lenktynės (žaidimas jau baigėsi)

Varžybos ir lenktynių ruožai

Lenktynėse turėsi pasistengti ir nugalėti atsitiktinai parinktą priešininką, kuris jau bus atsakęs į tam tikrą klausimų rinkinį. Jei klausimus įveiksi greičiau nei jis/ji – tapsi lenktynių nugalėtoju!

Lenktynėse tavęs lauks net 500 klausimų, kuriuos turėsi išgliaudyti penkiuose lenktynių ruožuose. Tai – EKO pasaulis, EKO kūnas, EKO pokyčiai, EKO chemija ir EKO buitis. Kiekviename lenktynių ruože tavęs lauks teisingi ir neteisingi teiginiai, klausimai su atsakymo variantais, vaizdiniai klausimai, vaizdų dėlionės ir žodžių grandinėlės.

Taškai, personažai ir medaliai

Jei laimėsi lenktynes, savo sąskaitą papildysi 30 taškų, pralaimėjęs žaidėjas taip pat neliks nuskriaustas – jis gaus 10 taškų! Nepraleisk progos pasidalinti žaidimu su draugais ir atsakyti į papildomus savaitės klausimus, nes už tai taip pat gali gauti papildomų taškų. Ir tai dar ne viskas! Už savo pasiekimus galėsi gauti specialius apdovanojimus – medalius, kurie ne tik privers nusišypsoti, bet ir papildys tavo taškų sąskaitą.

O kad lenktyniauti būtų dar smagiau, įsijausk į linksmų vienkartinių pakuočių vaidmenį ir susikurk savo personažą, pasirodyk savo draugams ir užsidirbk medalį! Ką pasirinksi, sportiškai nusiteikusią skardinę, barzdotąjį PET buteliuką ar stiklinę pakuotę ryškiai rožiniais plaukais?

image
image

Lygiai ir prizai

Lenktynių finišo tiesioji – EKO čempiono titulas, tačiau iki tol tau teks pelnyti EKO sprinterio, EKO atleto, EKO veterano ir EKO legendos vardą. Kuo aukštesnį lygį pasieksi, tuo daugiau galimybių laimėti turėsi, nes dalyvausi ne tik savo, bet ir žemesnių lygių prizų traukime. Laimėtojus rinksime burtų keliu, tad nenusimink, jei turi nedaug taškų – tavo šansai laimėti tokie pat kaip ir kitų tavo lygio žaidėjų. Jei negavai didžiojo prizo – nepasiduok, galbūt sėkmė nusišypsos žemesnio lygio prizų traukime!

Primename, kad kiekvieno lygio prizą gali laimėti tik vieną kartą.

Iškilus klausimams

ekopagalbininkas@fabula.lt

Dėl prizų:

ekoprizininkas@fabula.lt

 

 

 

image
110 maišelių
image
70 gertuvių
image
40 išmaniųjų apyrankių
image
20 belaidžių ausinių
image
10 irklenčių

Parsisiųsti: